Serçeönü, NO:A, Saray Cd. No:15, 38010 info@kayserilojistik.com

Archives

Uçak Kargo

Türkiye’nin en hızlı yurt içi kargo hizmeti. Ulaştırmak istediğiniz gönderileriniz istenilen adresten gönderi boyutuna göre arabalı veya motorlu kuryelerimiz tarafından alınır havalimanının kargo bölümüne ulaştırılır varış yerinden uçağın inmesini takiben en kısa sürede kuryeler tarafından alınıp güvenli bir şekilde...

Komple Araç Tedariği

Komple Araç Tedariği KAYSERİ LOJİSTİK müşteri ihtiyaçlarına göre ülke genelinde tüm illere tek yön ya da gidiş/dönüş hizmetleri kapsamında komple araç tedariki (FTL) gerçekleştirmektedir.

E-Ticaret

E-Ticaret KAYSERİ LOJİSTİK hızla büyüyen e-ticaret sektöründe var olan ihtiyaçların farkında olarak e-ticaret dağıtımına yönelik alt yapı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Perakende Lojistiği

Perakende Lojistik KAYSERİ LOJİSTİK perakende sektörü için özel çözümler üretmektedir. AVM’ler ve perakende sektöründeki işletmelere kararlaştırılan saat dilimlerinde 20 araçlık filosu ve profesyonel ekibi ile hızlı, kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Express Minivan Taşımacılığı

Express Minivan Taşımacılığı Express taşıma hizmetimiz, müşterilerimize 1.6 ton ağırlığa kadar olan taşımalarında garantili kapıdan kapıya teslimat hizmeti sunmaktayız.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık KAYSERİ LOJİSTİK teknolojik alt yapısı, deneyimli ve uzman personel kadrosu ve nitelikli B2B alt yapısı ile hizmet sağladığı 13 ilde gerek koli gerekse palet bazında teslimat gerçekleştirmektedir.