Serçeönü, NO:A, Saray Cd. No:15, 38010 info@kayserilojistik.com

All Services

Türkiye'nin en hızlı yurt içi kargo hizmeti. Ulaştırmak istediğiniz gönderileriniz istenilen adresten gönderi boyutuna göre arabalı veya motorlu kuryelerimiz tarafından alınır havalimanının kargo bölümüne ulaştırılır varış yerinden uçağın inmesini takiben en kısa sürede kuryeler tarafından alınıp güvenli bir şekilde teslimat adresine teslim edilir. Yurt içi kapıdan kapıya kargo servisiyle, gün içinde Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna 24 saat kesintisiz kargolarınızı ulaştırabilirsiniz.

KAYSERİ LOJİSTİK müşteri ihtiyaçlarına göre ülke genelinde tüm illere tek yön ya da gidiş/dönüş hizmetleri kapsamında komple araç tedariki (FTL) gerçekleştirmektedir.

KAYSERİ LOJİSTİK hızla büyüyen e-ticaret sektöründe var olan ihtiyaçların farkında olarak e-ticaret dağıtımına yönelik alt yapı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

KAYSERİ LOJİSTİK perakende sektörü için özel çözümler üretmektedir. AVM’ler ve perakende sektöründeki işletmelere kararlaştırılan saat dilimlerinde 20 araçlık filosu ve profesyonel ekibi ile hızlı, kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Express taşıma hizmetimiz, müşterilerimize 1.6 ton ağırlığa kadar olan taşımalarında garantili kapıdan kapıya teslimat hizmeti sunmaktayız.

KAYSERİ LOJİSTİK teknolojik alt yapısı, deneyimli ve uzman personel kadrosu ve nitelikli B2B alt yapısı ile hizmet sağladığı 13 ilde gerek koli gerekse palet bazında teslimat gerçekleştirmektedir..

Testimonials

What People and Clients Think About Us?